Nikko Stirling Diamond Sportsman 10-50×60 MD
De Nikko Stirling Diamond Sportsman 10-50×60 MD is de ideale richtkijker voor de Field Target Liefhebber. Niet voor niets werden de wereldkampioenschappen meerdere malen gewonnen met deze kijker. Dankzij het kraakheldere beeld, de nauwkeurige 1/8 MOA afstelling en het halve mill dot dradenkruis kun je er zeer accuraat mee schieten. De vergroting tot 50 keer is echt waanzinnig!
Dradenkruis
Dankzij het dradenkruis met halve Mill Dot schaalverdeling kun je snel compenseren op verschillende afstanden en op de windafwijking. Gewoon op het oog en zonder de turrets te verstellen. Hierdoor kun je lekker snel schieten.
Vergroting
Deze versie is voorzien van een traploze vergroting tussen de 10 en 50 keer. Zorgt ervoor dat je op de extreem lange afstanden kunt schieten. Hierdoor heb je niet alleen je doel haarscherp in beeld maar ook de inslag van de kogel. Dankzij de lens van 60 mm en de 30 mm buis blijft het beeld ook bij de grotere vergrotingen kraakhelder en haarscherp!
Constructie
Nikko StIrling richtkijkers staan bekend om hun degelijkheid. Zo is ook dit model bijvoorbeeld voorzien van lenzen met een meerlaagse coating voor optimaal lichttransport en helder contrast. Daarnaast is hij gevuld met stikstof zodat vocht en stof niet in de kijker kunnen dringen. Hierdoor is hij ook waterdicht.
AO
Om een haarscherp beeld zonder optische vervormingen te voorkomen, is deze kijker voorzien van een parallax verstelling aan de zijkant van de kijker. Hierdoor kun hem exact en snel afstellen op de afstand tot jouw doel. De Side Wheel is afneembaar.
• AO verstelling
• HMD Dradenkruis zonder verlichting
• Multicoated lenses
• Waterproof, fogproof, shockproof
• Nitrogen filled
• 1/8 MOA adjustments
• Fast eyefocus
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.