Hawke VANTAGE 30 WA 4-16×50 .22HV IR
De Hawke VANTAGE 30 WA 4-16×50 .22HV IR is speciaal ontwikkeld voor de .22 schutter. Schiet hem in op 50 yards bij 16X vergroting en alle markering in je dradenkruis zullen kloppen. Ideaal als je snel maar accuraat op verschillende afstanden wenst te schieten.
Dankzij het Wide Angle systeem heb je een lekker breed blikveld waardoor je een goed zicht hebt op je omgeving. De vergroting van 4-16 keer maakt deze kijker breed inzetbaar. Scherpstellen kan al vanaf 9 meter met het Side Focus systeem. Het dradenkruis is voorzien van zowel rode als groene verlichting zodat het goed afsteekt tegen de achtergrond.
De lensopening van 5omm zorgt samen met de 30mm buis voor een optimaal lichttransport. Hierdoor presteert deze kijker ook goed in de schemer. Dankzij de11 lagen aan verschillende coatings is het beeld helder en rijk aan contrast. De turrets werken lekker snel en locken zeer nauwkeurig.
- Length: 347mm
- Weight: 740g
- Eye relief: 90mm
- Focus/Parallax – Side Focus 9m – ∞
- Field of View: 9.6 – 2.6m @100m
- Exit Pupil: 12.5-3.1mm
- Chassis 30mm Mono-tube
- Optical System 4-16×
- Objective 50mm
- Illumination Red / Green
- Reticle Rimfire .17 HMR
- Elevation Increment
- 11⁄4 MOA Elevation Adjustment Range:96 MOA
- Windage Increment 1⁄4 MOA Windage Adjustment Range
- 96 MOA
- Material Aluminium
- Ocular Type Fast Focus
- Lens Coating Fully Multi-Coated – 11 Layers
- Power Selector Style Knurled Posi-Grip
- Focal Plane Second Focal Plane (SFP)
- Turret Caps No
- Turret Type Exposed, Locking
Fijne richtkijker voor je .22.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.