Hawke Sidewinder 30 SF 6.5-20×44 IR 20x 1/2 Mil Dot
De Hawke Sidewinder 30 SF 6.5-20×44 IR 20x 1/2 Mil Dot richtkijker is één van de nieuwere kijkers van Hawke Optics. Deze kijker is er zowel voor de spurtschutter als voor de jager. Ook de veeleisende luchtschutter weet deze kijker te waarderen. Dankzij de vergroting van 6.5 tot 20X kun je hem op verschillende afstanden gebruiken. Scherpstellen kan al vanaf 9 meter tot oneindig.
De beeldkwaliteit is echt enorm goed. Dankzij de H5 optics met low dispersion glas en en speciale coatings is het beeld echt heel helder en zijn de kleuren natuurgetrouw. De 30mm buis zorgt voor een optimaal lichttransport. De 24 graden beeldhoek geeft je een optimaal beeld van je omgeving.
Het dradenkruis is heeft true mil spacings bij 20 keer. Dankzij de halve mil dot schaalverdeling kun je snel en nauwkeurig in kleine stappen compenseren op de hoogte en de windafwijking. Dankzij de multi-led verlichting (in 6 stappen) laat je het dradenkruis goed afsteken tegen de achtergrond.
- Length: 339mm
- Weight: 680g
- Eye relief: 102mm
- Focus/Parallax – Side Focus 9m – ∞
- Field of View: 6.5-2.1m @100m
- Exit Pupil: 6.8-2.2mm
- Chassis 30mm Mono-tube
- Optical System 6.5-20x
- Objective 44mm
- Illumination Red (6 Levels of Brightness – Off Positions In-between)
- Reticle 20x Half Mil
- Elevation Increment 1⁄10 MRAD
- Elevation Adjustment Range: 28 MRA
- Windage Increment 1⁄10 MRAD
- Windage Adjustment Range 28 MRAD
- Ocular Type Locking Fast Focus
- Lens Coating Fully Multi-Coated – 18 Layers
- Power Selector Style Knurled Posi-Grip with Removable Zoom Lever
- Focal Plane Second Focal Plane (SFP)
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.